Ana Sayfa / Genel / BAŞKAN YAZICI’DAN HALİL SEZAİ TARAFINDAN DARP EDİLEN HÜSEYİN MERİÇ’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ ZİYARETİ

BAŞKAN YAZICI’DAN HALİL SEZAİ TARAFINDAN DARP EDİLEN HÜSEYİN MERİÇ’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ ZİYARETİ

TUZLA BELEDİYE BAŞKAN DR. ŞADİ YAZICI;
“YAŞANAN OLAY İNSANLIĞA ATILMIŞ BİR YUMRUKTUR. HUKUKİ SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Halil Sezai tarafından darp edilen 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, “Bu sadece bir insana değil, insanlığa atılmış bir yumruktur. Hukuki sürecin takipçisi olacağız” dedi.

Tuzla’da Şarkıcı Halil Sezai, komşusu 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i darp etmiş, kamuoyuna yansıyan olay büyük tepki toplamıştı. Üzücü olayın ortaya çıkmasının ardından darp edilen Hüseyin Meriç’i evinde ziyaret eden Tuzla Belediye Başkan Dr. Şadi Yazıcı geçmiş olsun dileklerini iletti. Yaşanan olayla ilgili bilgi alan Başkan Yazıcı, hukuki sürecin takipçisi olacaklarını söyledi.

İNSANLIĞA ATILMIŞ BİR YUMRUKTUR
Yaşanan darp olayının insanlığa sığmayacak bir davranış olduğunu belirten Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Bu olayla ilgili yapabileceğimiz ne varsa yapacağız, bundan emin olun. Burada kişilerin hak ve hukukunu koruyabilmek adına gerek biz yerel yöneticiler, gerek emniyet yetkilileri konuyu ele almıştır. Siz rahat olun. Her zaman yanınızdayız. Sanatçı ruhu biraz daha insanidir, insana dokunur ama sanatçı ruhlu olduğunu iddia edenlerin insani olmayan tavır ve davranışları o camiaya büyük bir hakarettir. Bu sadece bir insana değil, sanata atılmış bir yumruktur. Komşuluğa, insanlığa gelenek ve göreneklerimize atılmış bir yumruktur. Hukuki sürecin takipçisi olacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir