Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Erzhaber.com ailesi olarak 01.05.2018 tarihinde yayın hayatımıza başladık. Erzurum ve Doğu Anadolu bölgesi güncel, siyaset, spor, kültür-sanat, eğitim, magazin, ekonomi ve yaşam gibi birçok kategoride siz okuyucularımıza en hızlı ve doğru şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz.

Habercilik ilkelerinden taviz vermeden, tarafsız gazeteciliği temel alarak Erzurum ve Doğu Anadolu bölgesi hakkında en gücel haberleri ulaştırıyoruz. Erzhaber.com ailesi olarak genç ve dinamik kadromuzla birlikte sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için büyümeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz;

Erzurum’da yaşanan her türlü sorunları gündeme taşıyarak çözüme kavuşması için aracı olmak, yerel basını daha ileriye taşımak. Kalite, tarafsızlık ve güven çerçevesinde oluşturduğumuz prensibimizle, ilimizin menfaatlerini ön planda tutuyoruz.

Erzurum ve diğer doğu illerinde lider ve güncel bir haber sitesi olarak, doğru ve anında habercilik anlayışının öncüsü olma yolundayız. Kısacası siz değerli hemşehrilerimizin sesi olabilmek için uğraşıyoruz.